Голи: Россі, 65

Леванте: Дієго Марино - Лерма, Феддал, Меджані, Хуанфран - Верду, Сімао Мате (Педро Лопес, 74), версія, Моралес - Дейверсон (Камараса, 86), Россі (Касадесус, 76)

Валенсія: Дієго Алвес - Канселье (Барраган, 18), Мустафі, Абденнур, Сікейра - Парехо, Фуего, Андре Гомеш (Родріго, 61) - Фегулі, Алькасер, П'ятті (Негредо, 70)

Попередження: Сімао Мате - Абденнур, Пареха, Фуего, Мустафі

У першому колі Валенсія зуміла впевнено перемогти в валенсийском дербі з рахунком 3: 0, але на цей раз команда вже під керівництвом Гарі Невілла була явним фаворитом матчу.

Леванте окуляри зараз потрібні, як повітря, тому сьогодні гравці блаугранас рубалися з подвоєною енергією. У першому таймі хороший момент був у Россі, але італієць потрапив в штангу, а гравці Валенсії регулярно створювали небезпеку біля воріт Марино, але результативного завершення від Кажанів вболівальники так і не побачили.

Другий тайм продовжився в дусі першого, але на 65-й хвилині фанати таки дочекалися голу. Хуафран подав з кутового, а Джузеппе Россі, який боровся на ближній штанзі, зворотною стороною стопи відправив сферу у ворота.

Потім почалося звичне для цього сезону шоу. Хлопці Невілла безглуздо намагалися відігратися, але до кінця матчу потуги Валенсії ставали менш впевненими, а Андердог успішно оборонялися і тягнули час.

Така тактика дозволила Леванте добути важливі три очки і наздогнати за очками передостанній в Прімері Спортинг.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоау Канселье Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Гільєрме Сікейра Даніель Пареха Хаві Фуего Андре Гомеш Софьян Фегулі Пако Алькасер Пабло П'ятті Антоніо Барраган Родріго Морено Альваро Негредо Я не дивився матч / Мені нема кого виділити